Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Suchowola - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Suchowola,podlaskie

300 000 zł171 m² 1 754,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż: budynek handlowo-magazynowy w centrum Europy Suchowola Jeśli szukasz miejsca pod działalność gospodarczą, magazyn, lokal usługowy lub produkcyjny poznaj nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Wola Osowińska

Wola Osowińska(Suchowola + 20 km)

9 225 000 zł2 500 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Oferujemy do sprzedaży lub długoterminowego wynajmu kompleks czterech budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2500 m , położony na w pełni utwardzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Tarnobrzeska

Skopanie(Suchowola + 10 km)

3 950 000 zł1 600 m² 2 468,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Na sprzedaż Zajazd z restauracją i bazą noclegową Skopanie, gm. Baranów Sandomierski oferta na wyłączność tylko W knc nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Łazienkowska

Staszów(Suchowola + 19 km)

1 499 000 zł900 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Pałac Łazienkowski zabytkowa nieruchomość w centrum Staszowa Adres: ul. Łazienkowska, staszów Powierzchnia użytkowa: 900 m Rodzaj nieruchomości: obiekt komercyjny / pałac / dom weselny Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Polanówka

Polanówka(Suchowola + 9 km)

290 000 zł60 m² 4 833 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: polanówka 1, gm. Krynice, powiat tomaszowski Działający warsztat z działką i dobrym dojazdem. Przedmiotem sprzedaży jest ładna i bardzo dobrze zlokalizowana działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Klimontów(Suchowola + 14 km)

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż przestronny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 260 m , zlokalizowany w Klimontowie w samym centrum miejscowości, przy głównej drodze asfaltowej i w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Szydłów

Szydłów(Suchowola + 19 km)

649 000 zł696 m² 932,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 500 m²

| na sprzedaż k ompleks dwóch hal o łącznej powierzchni 696 m2 , zlokalizowany w Szydłowie. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 15 500 m 2. Teren działki objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Firlej(Suchowola + 23 km)

3 999 777 zł1 000 m² 3 999,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 034 m²

Dom weselny / pensjonat | Jezioro Firlej | Działający biznes z historią i potencjałem Oferta dla osób, które szukają nie tylko nieruchomości, ale gotowego, stabilnego biznesu. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Aulakowszczyzna

Aulakowszczyzna(Suchowola + 13 km)

495 000 zł476 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 063 m²

Tylko w Korona Real Estate Oferta objęta klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali o powierzchni 476 m2, zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Skarbczyńskich

Działoszyn(Suchowola + 17 km)

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego z zabudowaniami magazynowymi zlokalizowanego przy ul. Skarbczyńskich 5.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Skopanie(Suchowola + 10 km)

3 950 000 zł1 000 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²